یکشنبه 18 مهر 1400

حضور هشت شرکت از جمهوری چک در MAKS-2021

جمهوری چک در نمایشگاه هوافضای MAKS-2021 با هشت تولیدکننده و صنعت هواپیمایی از جمله تولیدکنندگان هواپیما، موتور و سایر قطعات صنعت هوانوردی، حضور یافت.

جمهوری چک در نمایشگاه هوافضای MAKS-2021 با هشت تولیدکننده و صنعت هواپیمایی از جمله تولیدکنندگان هواپیما، موتور و سایر قطعات صنعت هوانوردی، حضور یافت. شرکت‌کنندگان در ماکس انتظار دارند نمایشگاه هوافضا به تقویت روابط تجاری موجود و تسهیل قراردادهای جدید کمک کند.

شرکت‌های چک Aircraft Industries ، Alta ، Aviation Technologies Holdings ، ATG ، Jihostroj ، GE Aviation Czech ، PBS Velka Biteš و Unis محصولات و خدمات خود را ارائه دادند. همچنین انجمن تولیدکنندگان هوانوردی و فضایی جمهوری چک ، آژانس های دولتی چک CzechInvest و CzechTrade که در حمایت از کسب و کارها، سرمایه‌گذاری و توسعه همکاری تجاری فعالیت می کنند نیزدر نمایشگاه حضور یافتند.

در بین محصولات  ارائه شده توسط این شرکت‌ها نمونه‌هایی در مقیاس کامل از محصولات ساخت چک نشان داده شد. صنایع هواپیماسازی چک هواپیمای مدل L-410NG، نسل جدید L-410 را ارائه داد. تولید کننده گلایدر Aviation Technologies Holdings، که شامل Blanik Aircraft CZ و Technometra Cesky Brod است، پیشرفت‌های خود را به معرض نمایش گذاشت.