دوشنبه 17 خرداد 1400

ارائه فرصت های شرکت در MAKS-2021 در انجمن هوافضای ایالت نیدرزاکسن آلمان - روسیه

فرصت‌های حضور در نمایشگاه بین‌المللی هوافضای MAKS-2021 در مجمع هوانوردی و فضایی مشترک ساکسونی سفلی آلمان-روسیه در 19 می بصورت آنلاین ارائه گردید.

فرصت‌های حضور در نمایشگاه بین‌المللی هوافضای MAKS-2021 در مجمع هوانوردی و فضایی مشترک ساکسونی سفلی آلمان-روسیه در 19 می  بصورت آنلاین ارائه گردید. در این رویداد که توسط نمایندگی ایالت نیدرزاکسن در فدراسیون روسیه و ابتکار هواپیمایی ایالت نیدرزاکسن برگزار شده است، نمایندگان صنایع هوایی و فضایی و صنایع وابسته نیدرزاکسن و روسیه گرد هم آمدند.

این رویداد به منظور تسهیل برقراری ارتباطی جدید بین صنایع دو طرف است. نمایندگان مقامات منطقه‌ای و شرکت‌های هوافضا در نیدرزاکسن توصیفی کلی از منطقه خود را ارائه داده‌اند که در حدود 30،000 نفر در 250 شرکت صنعتی هوایی و فضایی از جمله شرکت‌های تولیدی، علمی و آموزشی در حال کار هستند. مروری بر بازارهای فدراسیون روسیه و نیدرزاکسن با تأکید بر وقایع و چشم‌اندازهای کنونی و همچنین زمینه‌های بالقوه همکاری ارائه گردید.

سخنرانی میری شولر، رئیس فعالیت‌های نمایشگاهی اتحادیه فدرال صنعت هوافضای آلمان (BDLI)، شرکت‌کنندگان در انجمن را با احتمال شرکت در بزرگترین رویداد صنعت-نمایشگاه بین‌المللی هوافضای MAKS-2021 آشنا نمود. نمایندگان Aerodata AG ، MTU Maintenance Hannover GmbH و Broetje-Automation GmbH با پیشنهادات تجاری مخاطبان روسی را مخاطب قرار دادند. به نوبه خود، نمایندگان روسی از منطقه هوافضایی ژوکوفسکی، شرکت هواپیماسازی ایرکوت و نمایندگان صنایع هوافضایی منطقه اولیانوفسک نقطه نظرات خود را ارائه کردند.